| wannabe a întrebat:

Cum procedezi daca esti la volanul unei masini obisnuite si brusc ai nevoi fiziologice si esti blocat in trafic sau esti pe autostrada? Si care este solutia corecta? Desi poate parea amuzant, va rog sa tratati intrebarea cu seriozitate. Multumesc!

29 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numesc nevoi fiziologice caca pipi, daca stii ca ai de facut drum lung nu mănînci nimic si nu bei 2 litrii de apă sa te apuce pe drum pipi, esti om nu animal, te gîndesti i ti cunosti corpul stii ca daca bei 2 litrii de apă mergi de 5 ori la wc, sau după ce maninci o farfurie de ciorbă si felul doi te ia burta, solutia corecta este sa maninci cand ajungi la destinatie si sti ca ai wc aproape, iar daca te apuca brusc pe drum nevoile fiziologice mergi intr-un mec donald s sau benzinarie sau restaurant daca ai in drumurile tale si acolo ei au toaletă publică mergi si te ușurezi alta solutie nu ai.

| Frank51 a răspuns:

Simplu. Îl înmulțești pe x cu y și din y scoți rădăcina pătrată, împarți la rest și îți dă o valoare cu minus. Adică te dai jos frumos din mașină și te ușurezi, ce altceva poți face?

| wannabe explică (pentru Frank51):

Ai facut/ai face asta?

| Frank51 a răspuns (pentru wannabe):

Nu înțeleg ce alternativă aș avea, tu ai răspuns la o întrebare cu alta întrebare.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Wow, esti tare, si faci asta in mijlocul Bucurestiului?!?
sa te vad, fa un video! big grin

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Să înțeleg că tu ai face pe tine?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Nu, sa intelegi ca MORRR de curiozitate daca iesi din masina in mijlocului Bucurestiului si iti dai drumul pe trotuar

ce as face eu... treaba mea, nu asta era in discutie tongue

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ba da asta era în discuție, ce ar face fiecare, tu nu ai răspuns la întrebare ci treaba ta este să comentezi ca de obicei.

În oraș as aștepta să ajung la o benzinărie sau să trag pe dreapta undeva, dacă e trafic și cunosc cât ține traficul mas da jos și as merge sa ma ușurezi, deși n-am probleme de genul mă pun în situația asta teoretică for the sake of the user.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Pai ai spus ca te opresti unde esti si te rezolvi, acum o intorci, yaya big grin

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Mai citeste o data raspunsul, poate intra a doua oara.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Sigur,...
da, o intorci!

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Hai ca ajut persoanele cu dizabilitati!
"dacă e trafic și cunosc cât ține traficul mas da jos și as merge sa ma ușurezi", cu placere!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Da, adica te ajuti pe tine insuti, ca, daca faci in mijlocul trotuarului e clar ca ai o dizabilitate... mentala!

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Prefer sa fiu eu asta nebun, decat ca tine, sa ajung acasa pisat si sa ma intrebe iubita "ce-ai patit iub", "uhm, nimic, am varsat apa pe mine",

"dar miroase a pipi iuuuub"

"naah, am vrut sa zic suc!"

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Eu nu am zis ca fac pe mine, asa ca...
ce visezi tu crezi ca o sa fac eu, interesant, asta e inca un semn de dizabilitate mentala!

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Și totuși ești singurul care nu a răspuns la întrebare, ai comentat doar ca să te afli în treabă, ăsta e un semn de la sine înțeleswinking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Si asta iti da dreptul sa presupui?
assumption is the mother of all fucked-ups tongue

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Tu ai făcut asta primul, crezând că mă usurez pe trotuar(deci te judecu singur), eu aș fi făcut-o după un tomberon sau după un ghiveci din ăla mare de beton laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Un moment, ce facem noi aici?
ne duelam in pampersi? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns:

Pe autostradă găseşti wc. Dacă eşti blocat în trafic pe câmp sau aşa sunt mulţi şoferi de tir cu aceeaşi problemă, le urmezi exemplul.

| Panamax a răspuns:

"nevoi fizionomice"
Inca n-am avut asa ceva.
Poate ai vrut sa scrii fiziologice si din graba ai facut pe ea de limba romana.
Pune mana repede si corecteaza.

| wannabe explică (pentru Panamax):

Urinare
defecare
Cum sa nu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu poți sa te ți 20 de minute ca oameni nu te apuci de condus sau pui pampers
Pe autostrada ai peco cu wc des
În trafic cum ziceam dacă nu poți 20 min nu pleci cu mașina

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce logică interesanta ai și tu. Pune-ți tu pampers, să stai cu rahatul la fund până ajungi acasă să te cureți. Te mai iriti de nu mai poți sta pe fund.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce logica am dacă sunt bolnav stau acasa
Am avut diaree și am stat acasă sau am mers scurt în locuri unde știam ca am baie
Asta e situația
Pampers e mai bine decât sa faci în pantaloni meștere
Ai tu idee mai buna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E chestie de autocontrol, meștere. Dacă nu ești în stare să te autocontrolezi atunci când te taie viteaza a 5 ea ( și nu fast and the Furious), atunci sigur este o problemă cu capul. Strângi din fese, te gândești la altceva până la un popas undeva.
Pui pampers când și prostată, mai înțeleg asta. În rest cu gândirea ta, cam bați câmpii. Lucrez printre șoferi și de tir și categorie B, oarecum eu încarc mașinile lor. Niciodată nu am auzit asta, cum spui tu. laughing ai gândit-o mult?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Concluzia ta e in contradictie cu ipoteza lui. El a expus cazul in care "NU te poti tine 20 de minute" pana ajungi intr-un loc cu toaleta, iar tu ii spui ca sa se abtina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am nevoi bruste
Am recomandat pampers celui care a pus intrebarea si considera caca sau pisu o problema urgenta
Hai ca faci curent aici da i cu praf de uscheala

| Whitesnake99 a răspuns:

Fiziologice e cuvantul, barosane!