| Alexxandru98 a întrebat:

Cum sa imi conving parinti sa imi cumpere Atv am vazut deja pe net unu am scris la mini avut pe google, a si am 11 si am deja un scooter de 49, 9cmc! dar imi doresc si un atv pentru. ca un copil din vecini are! vo rog frumos sa dati raspunsuri cat mai convingatoare! multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| rvr a răspuns:

Pai ii rogi ff frumos ei le spui si ca si un copil din veicini are si le spui ca o sa mergi cu el doar cand iti dau voie ei si ca sa ii convingi date pe langa ei ajutaei fii cuminte cand spun ei sa faci ceva fa si rogei in continuare o sa dea roade Funda am nevoie plzplz plz plz happy

12 răspunsuri:
| activ a răspuns:

Inca esti prea mare fata de alti care conduc de la 5-6 ani.

| ALEx_7862 a răspuns:

Activ: esti mai prost ca ziua cum la 11 ani ti se pare normal sa ai atv? pai la 16 ani ti se va parea normal sa il vezi mort in sunt cu un bolid ca BMW, MERCEDES, AUDI, nu?

| Derye a răspuns:

Nu crezi ca vrei cam multe? Daca cel din vecini isi ia IAHT vrei si tu?
Gandeste'te ca ATV-ul ala costa ceva si poate pentru scooter-ul ala au facut economii si imprumuturi in banca. Acu' esti mic, nu intelegi, dar iti sugerez sa renunti la ideea cu ATV-ul.

| Atelocin a răspuns:

Atv, scooter la 11 ani?
Altii n-au ce manca si pe tine te freaca atv'ul
Mai ai de mancat pana la atv.Smechere feeling beat up.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le zici ca te omori( functioneaza)(daca esti singur la parinti)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios! vai copile... de unde ti-a venit ideea asta care no sa convinga pe nimeni? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate si eu mi-am dorit un atv dar tu crezu ca pusti din degete si o sa ai unul hahahaha te inseli in Romania parinti tai trebuie sa traga din rasputeri sa iti ia unul si tu vrei ateveu ma bucurate ca ai ce manca auzi ma ATEVEU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-o ce ma vrei ateveu bai in primul rand ai bani de asa ceva? in al doilea rand si ce e ala ateveu? ma nu vreau sa te jignesc da mai mare e ateveul decat tine tu chiar nu intelegi ca iti cumperi moartea rolling on the floor))) ai un scuter bucurate de el ca poate vine si vfemea cand si ala s-a dus

| coconut_2092 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sub nici o forma sa-ti iei atv. Este extrem de periculos. Crede-ma, vorbesc din experienta. Ai deja un scooter care-ti pune viata in pericol. Desi pare mai instabil, scooterul este mai sigur decat un atv. Asa ca ramai la el.

| oOAndreyOo a răspuns:

In primul rand daca vrei un atv ia-ti unu mare nu unu pentru copii de 2 ani
in al doilea rand nu trebuie sa-l invidiezi pe ala din vecini ca el are ceva si u nu sau convingei sa vinzi scuterul si sati ei un atv da unu mai mare

Răspuns utilizator avertizat