| andreideiu59095 a întrebat:

Cum sa ma fac mai popular pe Youtube. Vreau sa fac video cu motocross de 125. Aveti idee ce pot face in video?

4 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Nu stiu, poate te dai cu cross-ul? Zic si eu.

| addy200 a răspuns:

Nu te dai. Sunt milioane de crossuri pe YouTube, de ce s-ar uita la tine? Nu vreau să fiu rău dar ăsta e adevărul

| PainTech a răspuns (pentru addy200):

Exact. Fix acesta e motivul pentru care va trebui sa se gandeasca la ceva original daca vrea neaparat sa fie popular.

| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, in general tinerii care urmaresc Youtube-ul sunt atrasi de cascadorii, daca stii cateva trick-uri este un stalp comunitar.