| Neymar a întrebat:

Funda : Buna TPU! Vreau sa deschid in YouTube Chanell si nu am idee cu ce sa fie sad Aveti ceva sugestii frumoase? Ce as putea posta in Video-uri big grin? Apreciez cea mai buna idee happy

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi depinde ce iti place tie,bancuri, barfe despre vedete cu nasulpe sus, despre cele mai noi melodii, despre scoala, sa dai sfaturi in legatura cu problemele adolescentilor.

| DarknessRulz a răspuns:

Salut ioti zic daca vrei sa fie despre jocuri faci tutoriale de exzemplu:metin2, GTA San Andreas, Counter Strike, photoshop.
Sau cum fac alti pe youtube:va adunati 3-4 si faceti video cu naruto.Depinde ce vrei si sti sa faci. Funda?