| DRAGANONSKY a întrebat:

Cum schimb apa din motor supernova, vreau sa-i bag antigel, dar nu stiu cum sa scot apa.mentionez k radiatorul nu are nici un surub sau cv de genul, help! funda si vot, cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| MaxiValau a răspuns:

Desfaci colierul de la furtunu care vine prin pe radiator.

2 răspunsuri:
| TenZo a răspuns:

Poti sa il pui direct in apa nu conteaza astfel se amesteca si nu mai ingeaza apawinking

| goejoy a răspuns:

Ai o sticla cu solutie cu care se spala fereastra (in general) cu pompita din aia big grin scoate pompita si incearca asa, un prieten asa facea acum cateva saptamani