| Alexandru_Alex_1988 a întrebat:

Cum se face amanarea si reprogramarea examenului practic pentru permis auto?
Am luat sala si cand sa dau de instructor, baiatu e in concediu saracul si mai are sa faca 10 sedinte cu mine. Acum ma pune sa aman si nu am ce face asa ca ma conformez dar nu am gasit nimic detalii despre asa ceva.

1 răspuns:
| Nis a răspuns:

Mergi la Permise si vorbesti cu cei de-acolo. Te lamuresc ei exact cand ai sa dai urmatoarea data. Din cate stiam poti sa dai la 15 zile dupa.