| ionutz9912 a întrebat:

Cum se face driftul cu clutch kick? Dar cu frana de mana? si va rog daca ati putea sa imi explicati pas cu pas si la masini cu tractiune fata si la cele cu tractiune spate. Funda la cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca ne zici si noua ce bicicleta ai, poate te ajutam.

| ionutz9912 explică (pentru ombladon):

Asculta daca nu raspunzi pe tema asta mai bine nu raspunzi deloc, in primul rand mai bine nu raspundeai, e clar ca nu sti despre ce e vorba si te bagi doar ca sa te afli in treaba ca musca in **** nu o sa ai niciun viitor bun daca continui asa.

| ombladon a răspuns (pentru ionutz9912):

Normal ca nu stiu despre ce este vorba, nu am o masina care sa-mi permita sa fac drifturi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Drift cu traciune fata? nu am auzit

| alex257 a răspuns:

Pai ca sa faci drift iti trebuie ori o masina cu tractiune pe spate ori tractiune integrala. Trebuie sa fi ori in treapta 1 ori in a 2-a iti iei putina viteza si tragi de volan in partea opusa iar apoi ii dai drumu si merge inapoi.