| Clever a întrebat:

Cum se mai da examenul auto?

6 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cu dosarul complet si in regula, primul examen se da pe calculator iar daca ai trecut de primul examen, urmeaza al doi-lea examen pe masina cu care ai facut orele de condus, examen pe care il vei lua si vei capata permisul in 7 zile pana atunci te duci si scoti dovada, iar dupa ce te-ai straduit sa iei permisul sa ai grija in trafic, permisu il poti pierde daca faci o greseala si e pacat. Daca vrei sa dai pentru permis atunci iti urez bafta la examene si la conduswinking

| Dannyjj a răspuns:

@lifeistough cu spaga poti sa iei si permisul si stalpii pentru ca nu esti apt de condus.

| lifeistough a răspuns:

Cu spaga, ca de obicei!

| HellGuard a răspuns:

Examenele astea de acum mi se par aiurea, mai ales notiunile de mecanica, probabil multi din care dau au o masina cu motor diesel sau cine stie ce bmw, daca se intampla ceva la masina ce zici, ai curaj sa umbli la ea cum tot mananca astia rahat cu intrebarile lor din mecanica?
In mare parte e bine pentru ca numai ia orice prost permisu, pe alta parte sunt aiurea multe intrebari, pe mine spre exemplu m-a intrebat cum se tin mainile pe volan, adica in dreptul la care intervale orare...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pe calculator si pe traseu.

| loverock a răspuns:

Pe calculator si te intreaba tot felul de prosti despre: mecanica, conduita ecologica...si alte prosti de care cei care au dat de exemplu acum 5 ani habarn au de ele.