| bogdytzu a întrebat:

Cum se numeste sistemu de deschidere singure al usilor de la masina? funda!

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Sistemul se numeste Shaved doors, si nu este foarte greu de realizat.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Centralizare

| bogdytzu explică (pentru ombladon):

Nu... sa se deshida in afara... nu sa se descuie. e diferentawinking

| ombladon a răspuns:

Unde ai vazut tu asa ceva? in filme?laughing ai putea sa faci asta, dar ar costa foarte mult...

| ionutz03 a răspuns:

Presupun ca te referi la incuiere/descuiere a usilor, iar sistemul se numeste "inchidere centralizata".

| Mihutt a răspuns:

Idioti toti. se numeste "Lambo Doors"

| ionutz03 a răspuns (pentru Mihutt):

Daca nu stii ce inseamna lambo doors te-as ruga sa nu mai dai astfel de comentarii si sa faci astfel de afirmatii, pentru ca esti penibilwinking
Si sa iti si explic Lambo Doors este sistemul de deschidere verticala a usilor (adica in sus), se mai spune si "usi fluture"