| Cosminel1192 a întrebat:

Cum se procedeaza cand vrei sa dai pretestarea la scoala de soferi? Cate intrebari trebuie sa fie corecte? Sunt mai usoare intrebarile ca la examenul final?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Totalul este de 26 de intrebari, din care trebuie sa raspunzi corect la 22. Chestionarele sunt similare cu cele de la examenul final, dar sunt putin mai usoare totusi, mai ales ca in multe scoli, chestionarele pe care le primesc elevii la final sunt rezolvate si dinainte de acel test, iar daca ai fost atent le faci cu ochii inchisi.

| AliLina2 a răspuns:

22 daca faci esti bossssssss.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

24, da sunt mai usoare, bine inteles daca si le sti cat de cat