| Andi34567213 a întrebat:

Care este diferența dintre sala mică și sala mare la scoala de șoferi? Câte întrebări corecte trebuie sa am la sala mica?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Doar sala de examen, atat. Sper sa il iei pe merit.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista "sala mica" sau "sala mare"!
Exista examenul de teorie, care se sustine intr-o sala (incapere) de examinare si examenul de traseu, care se sustine pe strada, in trafic.

| Violleta2022 a răspuns:

Invata toata LEGISLATIA RUTIERA din scoarta in scoarta, ca sa poti sa raspunzi foarte bine la toate cele 26 de intrebari.

| goguPatent a răspuns:

Nu am auzit niciodată de sala mică sau mare.