| Panteraa a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Examenul pe care il dai la scoala de soferi are intrebari exact ca cele din chestionarele care le fac pe internet sau din aplicatii? Se pot nimeri intrebari la fel sau sunt alt fel intrebarile? Ma apuc de scoala si am ceva emotii.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Depinde de pe ce site faci tu chestionare.
Eu unul am facut de pe e-drpciv.ro si intrebarile au fost identice.

| Deby a răspuns:

In mare parte sunt aceleasi de pe drpciv sau din diverse aplicatii

| alexdrugs a răspuns:

Salut, intrebarile de pe drpciv sunt identice cu cele de la examenul teoretic auto (sala) exact cuvant cu cuvant iti spun asta din proprie experienta nici eu nu credeamlaughing... chiar pe drpciv o sa dai si sala evident o platforma securizata pe care o poti accesa si tu nu mai stiu exact unde oricum pr drpciv. Crede-ma nu ai de ce sa ai emotii cand iesi de acolo o sa fi ceva de genu : " l as mai da odata" e banal ideea de baza e sa faci multe chestionare ( 50-100) pana la examen pur si simplu le inveti pe dinafara laughing sper ca ti am fost de ajutor ceao :p