| richard93 a întrebat:

Cumpar capac demaror complet pentru drujba tanaka seria ECV/4501

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este foarte greu de gasit un capac de demaror si la un scuter dar la o drujba. Chiar nu prea au parcurile de dezmembrari si particularii nici atat. Eu te sfatuiesc sa il iei nou nu costa foarte mult si scapi de bataia de cap. Cauta pe un forum de drujbe sau pe okazii dar nu cred ca ai sanse sa gasesti. Oricum mult succes! Tanaka are si reprezentanta in Romania poti lua chiar de la ei piese noi!

| justsilviu16 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Salut,imi poti spune cum pot sa iau legatura cu reprezentanta tanaka din Romania, astept reaspunsul tau.stima

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru justsilviu16):

Din cate observ de la 1 octombrie nu mai au reprezentant in tara, dar asigura piese prin distribuitor. Ai ca numere de contact ale acestuia: 0723021359, 0723021359, 0761157628.

| justsilviu16 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Mersi mult pentru ajutor

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru justsilviu16):

Nu ai pentru ce!