| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti site-uri cu concursuri de masini(intreceri)?

7 răspunsuri:
| rhytmiser a răspuns:

Rezzo am instalat si eu jocul, mi-am pus ip de US sa ma pot juca, zi si mie doar cu ip de US merge? tu cum ai facut?

| rhytmiser a răspuns:

E misto jocul, dar dureaza prea mult sa ma conectez cu ip de US...merge mai greu netul cu proxy. Sper sa aflii alta modalitate...

| Rezzo a răspuns:

Http://project-torque.aeriagames.com/
cel mai tare joc online cu masini dar nu e pe site ci trebuie sa downloadezi un fisier mic

| Rezzo a răspuns:

@rhytmiser imi pare rau, eu am vazut jocul acesta la un prieten, personal nu l-am jucat, da el mi l-a laudat foarte mult, si daca tot am vazut intrebarea asta am recomandat si eu la altii, o sa incerc si eu sa intru, daca e il intreb pe el sa vedem cum se face, revin cu un raspuns

| gabi_6840 a răspuns:

Www.4tuning.ro siteul romanesc oraganizator de evenimente legale cum ar fi: Drift, audio-car, tuning, liniute, tot ce tine de asa ceva!