| mitica_6163 a întrebat:

Cunoasteti un service auto bun in Brasov?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Label e cel mai bun.

6 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Mergi la Autodan ei se ocupa de electricitate si de service rapid. ii poti gasi pe adresa B-DUL VICTORIEI NR.3 0268-320959

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in Noua, in curtea de la Casa Afacerilor, in stanga.
Iti dau si un link
www.labell.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top Auto Grup, Feldioarei 75 R, www.topauto.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnul Dan si servitorul lui sunt plini de aere, de parca ar fi singurii din Brasov care repara alternatoare. O atitudine tipic comunista, ei sunt 'mesterii', doar ei stiu meserie.

| mitica_6163 explică:

Mersi Supersx, unde il pot gasi? Am cautat pe google dar nu am gasit decat un anume "Label Studio" care nu are nimic de-a face cu auto. Un site, eventual. E prima masina, nu am avut de-a face cu serviceurile a fost doar la reprezentata dar a iesit din garantie, din pacate a iesit cu probleme. Multumesc inca odata pentru raspuns.

| ionut9aru a răspuns:

Cel mai bun service auto din Brasov cu siguranta
http://www.onoserv-tuning.ro/