| anonim_4396 a întrebat:

Da-ti-mi va rog cateva serii de Audi, sub 5000 euro neinmatriculat, mai ieftine, ca nu ma pricep la serii, si as avea nevoie de voi.As vrea sa imi cumpar un Audi, dar ieftin, nu conteaza modelu, din Germania. Funda!

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Http://www.mobile.de/
mie imi place a8 dar au motoare maricele

| vw9378 a răspuns:

Mai bine il iei din tara. Realizezi cred ca te costa inmatricularea cat masina. Ti-as recomanda un A6 1.9 tdi.

| Ensiferum a răspuns:

A4 b5 masini adevarate, intretinere ieftina, stabilitate ff buna pret ff ok, motoare foarte rezistente si deloc pretentioase, eu as opta pentru versiunea din 99pana in 2001 facelift.

Răspuns utilizator avertizat
| Ensiferum a răspuns (pentru claudiu2386):

Adevarat, eu am 1.9 tdi de 2 ani si sunt super multumit, fara probleme.

| geo9606 a răspuns:

Incearca pe auto.ro audi A3.
Funda?