| anonim_4396 a întrebat:

Daca am luat sala a2a oara apoi pica la traseu. a 3 a oara trebuie s platesc ceva? mersi celor care raspund.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se plateste o taxa de 72 Ron la posta sau la cec.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

72 de lei, daca dai a 3 a oara

| ellene a răspuns:

Primele 3 incercari la sala se platesc cu cate 5 lei. taxa de 68 lei se plateste la CEC o singura data, chitanta ramane la dosar. a 4a oara cand dai sala in loc de aia 5 lei, dai 72... si tot asa pana iei, daca nu reusesti nici a 4a oara. cel putin asa era acum o luna! poate au mai marit astia taxele, mai stii? la criza asta laughing

| seby19 a răspuns:

Da, vei plati mereu pana cand vei lua ambele examene.

| seby19 a răspuns:

72 ron? Eu stiam ca 20 ron. 5 la fisc sau cum ii mai zice si 15 pentru a participa la examenul pe calculator.