| djcerebel a întrebat:

Buna TPU am o intrebare daca am luat sala a 2 oara si am dat orasul prima oara si nu l-am luat trebuie sa platesc 84 de lei pentru a da iar orasul cum ar fi a 4 oara va multumesc anticipat,,,,?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa platesti taxa marita de 84 lei, este a patra examinare.
De asemenea va trebui sa mai faci, obligatoriu, cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta ca le-ai facut la dosar.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca trebuie sa dai si a patra oara, vei fi luat in vizorul politiei si vei primi amenzile la serie.

Daca n-ai luat examenul nici a 3-a oara, mai bine lasa-te pagubas, ca vei fi pericol public in circulatie!

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, te-as sfatuii sa mai iei macar 10-15 ore de sofat cu un instructor, ceva nu este bine, daca tot pici, inseamna ca nu ai destula indemanare si mai ai nevoie de ceva ore de sofat, alaturi de un profesor mai sever.

| Andi97 a răspuns:

Daca iei sala si pici la oras, trebuie sa mai platesti cel putin 2 ore de condus inainte de a da orasul a 2 -a oara.