| gazaru a întrebat:

Daca am picat sala(examen auto) prima data, a doua oara ma duc peste 16 zile si ma programeaza pentru alta zi sau dau fix atunci cand ma duc adica sa dau pe loc?
16 zile lucratoare?

6 răspunsuri:
| Mariu0699 a răspuns:

Dupa ce pici la examenul auto, trebuie sa astepti 16 zile lucratoare dupa care trebuie sa te duci sa te reprogramezi si sa faci 6 ore obligatorii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariu0699):

A picat sala.
Și pentru reprogramare la traseu nu se așteaptă, poți să te duci imediat ce ai obținut adeverința.

| Mariu0699 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, scuze. Nu am citit cuvantul ''sala'' si am zis doar cum e cand cazi la traseu. Despre cand cazi la sala nu stiu

| gazaru explică:

Eu as vrea dupa parerea mea sa ma duc dupa 16 zile si sa dau atunci dar sper sa nu ajung acolo si sa imi zica ca trebuie sa ma reprogramez

| DenisaDeni11 a răspuns:

Dai pe loc dupa cate zile ti-a spus sa revii

| CristinaCMH a răspuns:

Dupa 16 zile te duci la examen si il dai atunci.