| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am picat sala și trebuie să mă prezint din nou după 15 zile lucrătoare, mai trebuie să fac programare online sau mă duc direct la DRPCIV-ul din județul de domiciliu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa te reprogramezi, astfel risti sa nu poti sustine examinarea in ziua cand te duci, posibil sa nu fie locuri libere.

1 răspuns:
| Bulllll a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te reprogramezi. Vei avea o foaie de la primul test picat. Te vei prezenta cu foaia respectivă și cu buletinul direct la sala unde se susțin testele. De preferat este sa te duci dimineața.