| Anutsaa122 a întrebat:

Dacă am picat sala trebuie sa dau din nou peste 16 zile lucrătoare sau calendaristice? Deoarece la DRPCIV nu a menționat nimic, doar 16 zile

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De fapt este vorba de 15 zile calendaristice (intra in calcul toate zilele, nu numai zilele lucratoare), doar ca sunt calculate pe zile libere, nu se ia in calcul ziua cand ai dat si ziua cand se implineste termenul, de aceea ti-au spus 16 zile.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

De ce nu suni la ei sa intrebi? Eu cred ca sunt 16 zile lucrătoare