| Mmmm1111 a întrebat:

Daca am vandut masina recent si vreau sa-mi pastrez numerele dar momentan nu mi-am achizitionat o noua masina (urmeaza in cateva luni). Cum pot proceda astfel incat la noua masina pe care o voi achizitiona sa nu mai platesc noi numere preferentiale? Mersi

Răspuns Câştigător
| Serpisorul a răspuns:

Te duci la serviciul de inmatriculari si platesti taxa de rezervare pentru numerele pe care le doresti. Nu stiu exact cat e, depinde si de judet cred. Sub 100 de lei din cate stiam eu.