| RuskiAlex a întrebat:

Daca cumpar o masina cu volan pe dreapta pot sa duc masina la modificat si sa imi puna volanu pe stanga

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trebuie facute o gramada de modificari care te costa o gramada de bani. Mai bine, de banii aia, iti cumperi o masina "normala". Ai observat ca, de exemplu, la masinile cu volan pe dreapta, viteza NU se masoara in km/h ci in Mile/h? Deci...ori te iau toate radarele, ori schimbi cam tot prin motor si sasiu.

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

In ce problema complicata te bagi... Chiar asa mult iti place masina aceea?

| Kinda a răspuns:

Da poti, la un service auto, dar chestia asta costa bani depinde de model sunt masini care costa de la 500 euro pana chiar si la 2000 depinde de modelul masini si de oferta primite de la service-ul auto.

| Choasmakerangel a răspuns:

De ce n-o cumperi direct cu volan pe stanga? nu ti se pare mai logic?

| Holiday a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Cele cu volan pe dreapta se vand mult mai ieftin in Romania, din motive evidente. De aceea uneori e o optiune sa iei una cu volan pe dreapta si eventual s-o modifici.

| Danut78 a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Costa mai multi bani si na poate omul nu se incadreaza la bani astia