| Stralis a întrebat:

Mi-am cumparat un volan Genius Speed Wheel 5 daca intru intr-un joc pot sa fac setarile dar numi merg adica fac alea toate stanga dreapta etc si cand sa merg cu masina nu imi ia comanda trebuie sa tin volanu intors ca sa mearga drept cu volanu ii problema cu cu pedalele FUNDA!

1 răspuns:
| RuSuMaRiAn a răspuns:

N-ai facut bine controalele poate! Ori poate este defect volanul?
eu zic ca cel mai bine este sa te duci de unde l-ai luat si sa discuti problema!

Sper ca te-am ajutat funda? Te roooog!