| Psycho777 a întrebat:

Dau Funda! Tocmai mi-am instalat TDU2 cu volan si pedale, dar am o problema la volan, sta volanu normal si imi vireaza in joc spre dreapta... daca dau in dreapta sau in stanga de volan, se pune volanu normal. Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| XkingstoneX a răspuns:

Incearca sa il Calibrezi.

| Lungu_Dany_1994 a răspuns:

Salut.Si eu am avut aceasta problema dar sa faci de doua ori setarile si apoi intri in joc adica in ce sens, in sensul ca trebuie sa tragi de volan in stanga si in dreapta de doua ori pentru ca prima oara o sa-ti mearga masina spre stanga sau dreapta.