| yoyodedeea a întrebat:

Daca mi-a expirat dosarul trebuie sa fac scoala de soferi iar?
nu de alta dar am auzit d la o fata ca un amic de-al ei a platit o taxa la primarie sau ceva d genu si n-a mai facut scoala...s-a dus si s-a reprogramat desi expirase dosaru...da acum nu stiu daca sunt sau nu basmelaughing

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Daca ti-a expirat scoala, adica a trecut un an de la ultima sedinta de condus. Mai faci o data scoala. Eu asa am facut

| alexia4u a răspuns:

Buna! Din pacate trebuie sa te reinscrii la scoala.
Scoala de soferi e valabila doar 1 an.