| kingRing a întrebat:

Daca veti avea de ales : dacia logan universal sau renault megane 2 universal, pe care o veti alege? si de ce? care e mai buna? funda!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sunt facute pe aceiasi platforma deci... nu prea vad mari diferente. Sa zicem Renault fiindca este ceva imi confortabila si un interior mai frumos + ceva pe la suspensii si design exterior. Alte diferente nu sunt dar totusi as alege Mecane II!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Renault.

| gigel68 a răspuns:

Ford explorer, chevrolet tahoe, range rover. pentru siguranta.

| sasukeand a răspuns:

Megane 2 pentru ca e mai buna... Da iti zic eu una perfecta pentru bugetu tau. Asa un maybach sau un rolsroys.winking Sper ca te-am ajutat.

| ionutmainescu a răspuns:

Alegerea mea este Dacia logan deoarece aceste mashini sint foarte puterini si cu ele nu ai probleme