| conrob a întrebat:

Dati-mi siteuri sau ceva de unde pot invata sa conduc cu masina, videoclipuri ceva ca sa pot sa imi dau seama de niste tehnici! Va rog frumos!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu vrei sa conduci masina de la GTA, sau pe aia din fata blocului?
Gandeste si tu putin: copiii de 8-9 ani joaca GTA de te baga-n ceata; daca se suie in masina lui taica-su, intra in primul gard.
NU poti sa inveti sa conduci pana nu "simti" pedalele, pana nu auzi motorul ca tipa dupa o treapta de viteza superioara si tot asa.
Sfat: fa scoala de soferi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina o sa o inveti sa o conduci cand ai sa faci scoala nu vizionand niste filme pe net

| Idkidk a răspuns:

Buna,
Ca sa conduci o masina, trebuie sa faci scoala de sofer, si daca tu esti pasionat de acum, si ai dori sa inveti, eu am gasit pe internet niste jocuri, care te invata sa parchezi, etc... Site-ul unde am gasit se numeste :http://jocuri.bzi.ro/masini/invata-sa-conduci/