| Alex a întrebat:

De ce nu merge frana de mana la Daewoo Cielo?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca nu merge deloc clar cablul rupt, daca merge dar nu tine saboti terminati sau rotita de la mecanismul de antrenare nu mai prinde bine si cand ridici frana de mana nu cupleaza!

| 0rlando a răspuns:

Ori sunt saboții uzați peste măsură, ori este slăbit sau rupt cablul de la frâna de mână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te bagi sub masina si sa vezi care este problema.

| aLeXsNs a răspuns:

Poi nu merge ca nu are picioare laughing glumeam.
S-ar putea sa fie sabotii uzati prea rau. D-ar ce-l mai sigur este rupt cablul!