| IoanaIonuca a întrebat:

De ce pe Autovit sunt autoturisme cu 1 euro? Chiar atat e pretul sau e ceva "smecherie" la mijloc? Intreb pentru ca nu este dat niciun detaliu in legatura cu pretul. Poate ma ajutati voi...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa te faca sa suni si sa le vezi primele la sortari

| Începătorul988 a răspuns:

Pentru dezmembrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa apăra primii când aplici filtrele de pret pentru o marca/model, e ceva normal sau anunțurile de dezmembrări, servicii auto, etc.

| Doja a răspuns:

Vor sa iasa primii cand se sorteaza dupa pret crescator.

| barosanu69 a răspuns:

Lol cum sa fie ala pretul? probabil nu vor sa spuna public care e, vor sa mai negociati in privat