| Black38 a întrebat:

De ce pun unele persoane anunturi cu masini la vanzare si pun poze cu masina facute noaptea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea postează poze făcute noaptea pentru a nu se observa prea bine defectele estetice, iar alții le vând noaptea pentru a nu se bagă de seama defectele estetice. Cam același lucru. Știi zicala aia : "Noaptea ca Hoții!". Iti doresc succes și cred ca ti-am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vezi ca merge instrumentarul de bord aprins, faruri samd.

Daca pun poze cu masina DOAR noapte inseamna ca are defecte

| StefanCosmin a răspuns:

Inseamna ca nu arata bine, adica poate fi zgariata, avariata etc

| Bad32Bunny a răspuns:

Au cerut pe romaneste.