| mimypyersycutza a întrebat:

De ce s-a albit antigelul de la masina(un chevrolet lacetti)?

Răspuns Câştigător
| CatalinOrzan a răspuns:

Ti s-a stricat vreun inel de etansare sau garnitura de chiuloasa si iti intra ulei in antigel.

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Belea mare!rolling on the floor1.ori nu a fost schimbat de cand a iesit masina din fabrica si 2. [cel mai plauzibil]ai amestecat doua antigeluri diferite.

| CatalinOrzan a răspuns (pentru a1doru):

Ti s-a stricat vreun inel de etansare sau garnitura de chiuloasa si iti intra ulei in antigel.