| Alee_6805 a întrebat:

De regula, Dacia Nova are probleme tehnice?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde cum a fost intretinuta! Am tinut un Volkswagen Broasca 1300 din 1968 pana in 2007 si merge si in ziua de astazi dar sta in garaj deoarece am alta masina! Daca o intretii orice masina merge!

| heddy10 a răspuns:

Ori cat de bine a fost intretiunta masina(pe care vrei sa o cumperi, daca asta cauti) trebuie sa aiba ceva probleme. Poate SUV-ul Duster sa fie prima dacie care nu are probleme foarte serioase si frecvente.

| chakuza a răspuns:

De regula DACIA are probleme.

| DarkAngel_8410 a răspuns:

Dacia intotdeauna a avut probleme mai bine altceva

| Sofer a răspuns:

La dacie tot timpul apar probleme.

| paulpaul25 a răspuns:

Dacia Nova? Normal ca are ceva probleme tehnice deoarece nu vei gasi o masina noua deoarece nu se mai produce de ...ani buni
Asa ca ...Cauta anunturi si vorbeste cu proprietarul el iti v-a spune mai bine cum sta treaba!