| stiby a întrebat:

De unde mi-ati recomanda sa-mi cumpar masina second hand? ma gandeam la un VW passat! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_9592 a răspuns:

De pe www.autovit.ro

4 răspunsuri:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Poti gasi masini second hand pe www.autovit.ro www.autoscout24.ro www.mobile.ro www.auto.ro cate despre Volkswagenul de care ziceai:Volkswagen sunt masini foarte bune atat din din punct de vedere tehnic cat si din cel al diesignului.VW Passat la randul sau este o masina care nu are probleme majore (iar daca ai noroc nu o sa intampini la ea nici probleme minore dar sa nu te gandesti ca nu o sa ti se arda vreun bec, claxon, proiector si alte lucruri minore care pot fi indreptate cu o suma minima)In ultimul timp din cauza crizei si a puterii economica scazute in Romania sa cumperi o masina acum este intr-adevar o afacere pentru ca nimeni nu mai tine de pret cum o faceau in 2007-2008.VW este o masina foarte fiabila si care ofera un comfort mult peste limitele normale.deci dupa parerea mea as zice DA! se merita un VW PASSAT... fundita?;;)

| me_9877 a răspuns:

Cauta si tu un prieten sau o cunostinta care vinde sau stie de vanzare pe net si in trguri n-ai nici o baza

| Sofer a răspuns:

VW Golf 4 1.9 TDI.

| MihaiCF a răspuns:

Intre pe http://www.pentrusoferi.ro si un specialist iti va raspunde.
Incearca sa cauti pe autovit.ro