| Ađrian90 a întrebat:

Salutare, vreau să-mi cumpăr o maşina în jur de 6000-7000 Euro(second hand). Ce îmi recomandaţi? (Fără golf, passat, seat, etc)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Focus
Mazda 3

2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Octavia 2 vrs, super frumoasa masina! Tocmai astazi ce am achizitionat si eu una. Consum decent, spatiu ai mai mult decat suficient, comfort ai, si putere ai! La 240 inca mai avea pedala, dar din pacate acolo m-am oprit eu.

| Ionut58282856 a răspuns:

Depinde ce vrei la o masina. Deci comoda, modesta, motor bun, sa arate bine etc. Calitati si lucruri de care nu iti pasa.