| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara folie pentru masina?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Folie gasesti la un magazin de piese auto.Montajul acestei folii pe masina inplica aprobare R.A.R altfel ancalcati normele codului rutier.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Folie omologata gasesti la magazinele cu piese auto.

| Oprea a răspuns:

Stefan ti-a raspuns perfect la intrebare. de preferat sa cauti firme pe net care ofera montajul acestei folii... eventual cumperi si folia de la ei

| Nastia a răspuns:

De obicei gasesti peste tot unde sunt piese sau accesorii auto dar cauta undeva sati dea si omologare rar, k altfel vei avea probleme cu politia.

| ele30 a răspuns:

De la un magazin cu piese auto pentru ca e omologata

| l33l00 a răspuns:

Sunt firme specializate, nu te calici la bani ca o sa fie treaba de proasta calitate