| slalomprintrecretini a întrebat:

daca pun eu folie pe geamurile de la masina si merg la omologat cu ele este mai ieftin.

3 răspunsuri:
| Georgel26 a răspuns:

Salut! Eu stiam ca numai foliile omologate pot fi puse pe geamuri (laterale spate plus luneta spate). Incearca sa cumperi folii deja omologate ca sunt destule pe piata big grin. Bafta!

| slalomprintrecretini explică (pentru Georgel26):

Se gaseste la piese auto folie care nu este omologata.
Daca iau un sul de folie d'asta si merg cu ea la rar pentru o omologez ies mai ieftin?

| Georgel26 a răspuns (pentru slalomprintrecretini):

Asta nu stiu sigur si de cat sa te incurc, mai bine raman neutru. Am gasit un topic pe un forum, legat de problema asta. S-ar putea sa te ajute cu ceva ce scrie pe aici. http://www.craiovaforum.ro/......34604.html