| boddy1994 a întrebat:

De unde pot sa inchiriez o masina ieftina din ploiesti big grin?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cei mai ieftini sunt pe http://www.inchirieri-masini-ploiesti.ro/ si pe http://www.inchirierimasiniploiesti.ro/ la aceste doua site-uri preturile sunt apropiate si la unele masini au pretul mai mic pe un site, alte masini pe celalt site, dar oricum nu prea gasesti ieftine. Inchiriatul de masini este foarte scump indiferent de unde le iei din tara. Mai ieftin iesi daca mergi cu taxiul prin oras. Decat daca faci drumuri lungi merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.inchirieri-masini-ploiesti.ro/
Cele mai ieftine, din câte ştiu eu. Drive safe!

| RentadorAuto a răspuns:

Bună ziua,

Rentador Auto oferă servicii de închirieri auto, la preţuri avantajoase în Ploieşti, Bucureşti şi Otopeni.

Maşinile noastre sunt in stare tehnică şi estetică foarte bună, sunt noi, fabricaţie 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, bine întreţinute.

Credem că un client mulţumit cu siguranţă se va întoarce la noi, aşa că facem eforturi pentru a oferi servicii de calitate ridicată.

Cu stimă,

M. Cristian