| bullet513 a întrebat:

Deci vreau sa-mi i-au un bmx... as avea o propunere http://www.bmxmagazin.ro/detalii/eastern-bikes-desist-ma tt-black-2143/. ce ziceti se merita bani? pentru calitate? sau daca aveti recomandari P. S sunt si dintalea care poti pedala in spate... aceasta care am aratata este din aceea? astept Raspunsuri/Sugesti FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexandruJohnson a răspuns:

Dacă îţi permiţi un astfel de BMX, ţi-l recomand cu căldură, calitate este, preţul e acceptabil ( părerea mea ), şi eu sunt pasionat de BMX-uri, şi acest model dacă mi-ar ieşi în cale l-aş cumpăra şi întors.

2 răspunsuri:
| bullet513 explică:

Mai astept... sugestii

| AnonimAwesome a răspuns:

Sincer ma pricep foarte bine la BMX-uri, motoare.Sa stii ca personal iti zic ca este un pret acceptabil, dar in schimb ai grija pentru ca nu este cine stie ce bmx, in schimb arata bine pretul acceptabil...deci tio propun cu mici exceptii... funda?