| Andr3y11 a întrebat:

Salutare vreau sa imi iau un BMX si nu stiu ce sa aleg... Bugetul meu ar fi de maxim 15.000 RON adica 15 milioane lei vechi. M-am gandit la acesta : http://www.bmxmagazin.ro/detalii/eastern-bikes-cobra-gun -metal-2011-2864/ dar nu sunt sigur ce sa fac, ce ziceti? sa mi-l iau pe acesta sau daca nu ce BMX imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| tomyk a răspuns:

Eu zic ca ce ai ales tu este foarte bine! Nu uita ca 20 lei trebuie sa dai cand primesti comanda da oricum iti mai raman bani:d.

3 răspunsuri:
| Alberto_8291 a răspuns:

Jigsawbmx212,nu este adevarat! Conteaza cum se simte el pe bike ca daca el poate sa traga bine si i se pare comod...marimea de 20.75 ii este buna daca el este comod pe o astfel de marime

| Andr3y11 explică:

Multumesc mult tomyk ai fundita de la minewinking o sa mi-l iau si eu luna asta sau luna viitoare si legat de transport ori cu +20 LEI ori cu -20 LEI e cam acelasi lucru...fiindca oricum de 20 lei nu poti nici 2 peguri sa iti iei...

| Jigsawbmx212 a răspuns:

Nu te grabii...depinde de inaltimea ta; daca ai peste 1.80 ii oky un cadru cu toptube de 20.75 daca esti mai mic iti recomand un cadru de 20.5-20.6,daca ii mai mai te ajuta la spinuri (gen 180/360) plus ca daca ai de exemplu 1.60 pe un cadru de 20.75 o sa stai la fel ca pe un chopper