| Leo28 a întrebat:

Detin o alfa romeo din anul 2002, full, dar este nefolosită de mult iar nu mai găsesc cheile, masina este deschisa, motorul il pornesc din fire, dar problema este volanul, este blocat si nu am idee cum să il deblochez fară cheie, la masina acte am tot, numai cheie nu.

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Desfaci carcasa de sub volan până ajungi să vezi contactul, el este băgat intr-un suport că o țeavă, il poți forță să puste acea siguranță care dă drumul volanului sau îl scoți si il înlocuiești cu unul nou.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea este?

| adp a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dar problema este volanul, este blocat" e logic ca vrea sa ne intrebe cum sa deblocheze volanu...

| Ap_Gabriel_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne intreaba cum sa poata debloca volanul
Ce comic/a esti!
Aproape m.ai facut sa rad.
Iti bati joc de problemele altora.
Bravo!

| anonim_4396 a răspuns (pentru adp):

Acum am vazut
S-a exprimat prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ap_Gabriel_2001):

Da, imi bat joc
Multumesc mult, stiam ca sunt un amuzant