| fanezodo a întrebat:

Dimineața când pornesc mașina nu merge clima, după ce o opresc și o pornesc din nou își revine, este vorba de un evoque, nu face mereu

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut, imi amintesc alte intrebari fata de problemele intalnite de tine la sistemul de clima a masinii, am crezut atunci ca este ceva mai simplist probabil
cred ca este indicat in acest caz sa o duci la un meserias mecanic, un service auto care stie si are habar si de masini putin mai sofisticate sa le zic asa precum cele din gama Range Rover
sunt destui mecanici care sunt buni culmea si pe parte electrica cat si pe mecanica (dar rari nu?)
Unul cu adevarat bun isi va da seama ce anume are masina si te va indruma corespunzator

| Mihai0101 a răspuns:

Trebuie dusa la un mecanic trebuie pus testarul pe ia posibil sa detecteze problema noi nu avem de unde sti trebuie facuta o constatare asa se numeste noi ne putem da cu parerea dar n-are nici un sens crede-ma