| EduardMarius a întrebat:

Din ce ar trebui sa fie compus un sistem audio pentru o masina?

Răspuns Câştigător
| mexicannu a răspuns:

Statie buna(denver,magnat etc),cu mosfeti puternici, cd-player bun (pioneer,JVC,Kenwood,Alpine,Sony,etc)
sub-woofer(activ de preferat), filtre de bass pentru sub-woofer pasiv, difuzoare bune, nu din alea cu membrana de carton, tutere pentru inalte happy o sa te coste ceva toate astea, dar merita happy

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Cd player/mp3/radio.+ boxele

| ionutZzG30 a răspuns:

Un subwoofer si 6 spichere + statie si cd player cu detoate!