| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar trebui sa ma coste sistemul audio pentru masina? (am un Logan)

Răspuns Câştigător
| hugin a răspuns:

Logan? Iti recomand mai bine sa cauti alta masina decat sa bagi banii in conserva romaneasca

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai ureche muzicala buna si bani pe masura, te poate costa chiar peste 1000 euroi!
Daca nu, cumperi cea mai ieftina scula + difuzoare, cu max 400 lei, de la mol-uri, cu 2 ani garantie.

| sigmanet a răspuns:

Pai depinde ce-ti doresti de la sistemul audio. Analizeaza putin oferta noastra si poti sa-ti faci o idee http://www.sigmanet.ro/Auto_Multimedia/

| mihaela_5361 a răspuns:

Cel mult 200 euro.

| kitiku a răspuns:

Mai bine nu-ti lua. daca dai muzica prea tare, mai ales in logan oamenii o sa spuna ' uite ma la ala, si-a luat logan' ( adica esti un taran). dar ai logan... daca e si rosu... foarte tare...

| cisse a răspuns:

Depinde de sistem. deoarece costa in functie de anumite criterii: Puterea sunetului, marca, ...etc