| Martianu a întrebat:

Din ce cauza se opteaza roata la bicicleta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand urca pe o bordura in mod normal nu e bine sa fie ciclistul montat pe ea si forteaza janta sa se strambe, bicicleta e ca masina daca ia multe gropi face 8 roata, poate sa fie si din cauza ca a fost lovita puternic de cineva, a cazut de pe ea si sa strambat janta.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

In primul rand cred ca este vorba despre o lovitura,

| Wukii a răspuns:

Cred că este vorba despre o lovitură...

| Ksonik77 a răspuns:

Salut! Sunt doua posibilitati de a opta roata la bicicleta. Prima este ca este o problema din butuc. Si a doua este ca nu sunt stranse si reglate spitele! Numai binehappy

| LFC98 a răspuns:

Eu c red ca din cauza greutatii care o apasa ( adica si cat de usor ai fi ea tot are o greutate in plus)...