| BabyWL a întrebat:

Din ce tara este firma Chevrolet si ce parere aveti de Chevrolet Cruze?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Chevrolet este o firma americana, insa probabil fabrici are peste tot in lume, ca orice alt producator. MAsinile comercializate sub aceasta marca in Romania sunt produse cel mai probabil la fabrica din Polonia (la Varsovia), dar sincer nu stiu exact si prin urmare nu pot sa ma pronunt. Daca vrei sa afli cu exactitate pentru o anumita masina, posteaza seria de sasiu si iti spun cu precizie.
Impresii despre acest model nu am pentru ca nu l-am condus. De aratat arata destul de bine, probabil este un fel de Opel Astra care vrea sa arate ca Vectra, dar este mai ieftin.

| mgtow a răspuns:

Din EE. UU si parerea mea despre masina asta e buna.

| Minks a răspuns:

Chevrolet este la origine o firma americana. Dar stiu ca modelul Cruze nu se produce acolo. Cruze e o masina buna pentru pretul ei.

| gogusamsung a răspuns:

Coreence sub licența General Motors, din State.

| IrinaAndreea a răspuns:

Este din SUA. Nu prea ma pricep eu la masini, ca sa-mi dau cu parerea despre detaliile tehnice, dar arata binisor modelul Cruze, mai ales culoarea asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0

| BigV a răspuns:

Toxic, Chevrolet nu se afla in colaborare cu Gm. Chevrolet este o subdivizie de la GM, mai exact apartine General Motors ca si Cadillac sau Gmc.

| Toxic a răspuns:

Chevrolet este o firma din Statele Unite, cred ca se afla in colaborare cu GM (General Motors), avand ramificatii si in afara Statelor, iar Cruze este un model promitator creat de cei de la Chevrolet!

| doru10rapid a răspuns:

Imi place mult cruze, arata bine

| Username6 a răspuns:

Sincer nu stiu sigur dar cred ca din SUA ethinking despre chevrolet cruze nu prea am nicio parere deoarece nu sunt un fan al acestei marcihappy