| Buresbista123 a întrebat:

DIn ce zona a Bucurestiului pleaca tiruri spre Italia,pe ce traseu merg, cumva pe A1?

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Poti incerca si blabla car. o aplicatie de rideshare. (adica intri pe telefon si vezi cine pleaca in Italia, sa te ia si pe tine-dar trebuie sa ii dai bani soferului). Intra pe maps sau distanta.ro. scrie Bucuresti Italia. Vezi ce iti da. Tirurile merg pe centura, asa ca sa ai o pancarda cu ITALIA HELP sau sa iti faci un traseu prestabilit.
Bafta.