Întrebare recomandată | usernameinvalid a întrebat:

Salut, as avea si eu nevoie de un traseu Romania - Italia plecand din Dambovita, prin ce tari si orase este indicat sa merg? Ma poate ajuta cineva ( de preferat cine a facut acest traseu )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sibiu,Arad,vama Nadlac, M5, M0, M7 Italia.
Nu ai ce cauta in Croatia chiar daca Gps-ul incearca sa te duca pe acolo.
Te sfatuiesc sa-ti iei o camera aproape la iesire din Ungaria.Sunt acolo doua hoteluri deschise 24h.Costa 40E daca platesti cu cardul sau 50 cash.
Acum este frig sa dormi prin parcari.

| usernameinvalid explică (pentru anonim_4396):

Multumesc Asilica, tocmai asta ma interesa mai mult, daca trebuie sa merg prin Croatia.

4 răspunsuri:
| fg0503 a răspuns:

Moldova, Ucraina, Rusia, SUA, Franta, Italia.

| Constantinescu_Andrei_1989 a răspuns:

Iti este chiar asa de greu sa accesezi google map? Vrei sa-ti facem noi traseul... Intra si fa-l singur. Lenes mai esti!

| usernameinvalid explică (pentru Constantinescu_Andrei_1989):

Sti. mai bine nu raspundeai. Ma gandeam ca poate cineva a facut acest traseu si imi poate spune pe unde este indicat sa merg. Nu imi este greu sa accesez google map, doar ca nu vreau sa imi fac singur traseul si sa gresesc.