| dorinazelea a întrebat:

In ce zona a Bucurestiului sunt cele mai ieftine chiriile?

Răspuns Câştigător
| Darry a răspuns:

Ferentari sau Colentina.

1 răspuns:
| username_7558 a răspuns:

Poţi încerca să citeşti un ziar de profil, sunt foarte multe anunţuri. În orice caz, cu cât eşti mai departe de centru, cu atât sunt mai ieftine chiriile, bineînţeles. Preţurile cresc atunci când este un mijloc de transport în comun în apropiere, cum ar fi o gură de metrou, sau când ai un mall în zonă, un parc etc.
Sunt şi foarte multe siteuri care pot să te ajute. Ai incerat să cauţi pe Google "chirii Bucureşti" sau ceva de genul asta?

http://www.studentie.ro/img/_files/File/chirie+studenti+2008.jpg