| Andrew18w a întrebat:

Din soft se poate seta setarea gen cand opresc contactul sa se opreasca si bricheta de jos? La un Golf 5 ma refer.

Răspuns Câştigător
| Tse a răspuns:

Nu. Doar dacă legi contactele brichetei pe poziție sau pe ceva ce se opreste odată cu luarea contactului.

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Asa este, mașinile astea vin cu + pe brichetă permanent. Nu îl poți scoate decât cum a zis Tse, prin modalități tehnice. Oricum dacă uiti ceva acolo care nu solicita f mult nu se descarcă bateria, stai linistit.

| sierra1 a răspuns:

Nu e nici o setare. Pur si simplul tai firul și-l conectezi la un alttul ce trece prin intrerupătorul cheii de contact

| Andrew18w explică:

Multumesc băieți.